Sraz ČBA Libčany 2022 Česká bonsajová asociace

Sraz členů v Libčanech

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA


Po roce plném omezení, který nám bonsajově zpříjemnila snad jen národní výstava v Kroměříži, bychom se rádi vrátili do plánovaného módu akcí a setkání, který jsme v minulých letech začali realizovat a určitě v něm chceme pokračovat.


Proto bychom vás moc rádi pozvali na Novoroční setkání členů ČBA, které se uskuteční v sobotu 29.1.2022 od 10:00hod v bonsai centru Libčany.


Jak jste si již zvykli, toto se setkání je nejen o navázání nových přátelství a povídání, ale hlavně o práci či jen diskuzi nad přinesenými rostlinami členů. A aby v tom členové nebyli sami, k dispozici jim budou radou či pomocí přední osobnosti české bonsajové scény jako např. Václav Novák, Libor Slatinka, Oldřich Kašpar, Jarda Pišl, Igor Bárta a další.

Na setkání budete moci diskutovat i s prezidentem ČBA Ivanem Macháčkem, který vám nastíní aktivity a vize výboru ČBA na rok 2022. Jedním z hlavních témat bude i chystaná XXV. mezinárodní výstava bonají a suiseki, která se uskuteční již ve dnech 22.-24.dubna na výstavišti v Lysé nad Labem.Na setkání budete moci zaplatit i členské příspěvky na rok 2022, jejichž výše zůstala nezměněna a je stále ve výši 300,-Kč na rok.Vy, kteří se nezúčastníte, můžete členské příspěvky posílat převodem na účet číslo 168030668 banka 0300. Po zaplacení nás informujte o provedené platbě na mailové adrese info@cba-bonsai.czNa závěr bychom vám všem chtěli popřát krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný rok 2022. Snad již bez omezení…..
Na setkání s vámi se těší Výbor ČBA

Autor a foto: ČBAKomentáře k článku :

  K článku nejsou žádné komentáře.Přidat komentář :
Jméno Email
Titulek komentáře
Komentář
Doplň kontrolní součet: šest a sedm