Č E S K Á    B O N S A J O V Á    A S O C I A C E
 ČBA   AKCE   ČLÁNKY   GALERIE   ČASOPIS   VÝSTAVA   
© Dan Pánek   2009
Anglická verze: Tom Benda
Přispívání na web ČBA

Přispívání na web

  Na web čba můžete umístit pozvánky na své bonsajové akce, fotogalerie z výstav, seminářů, atp..
Nejprve posílejte příspěvky na admin@cba-bonsai.cz, vložíme je za Vás. Pokud by někdo chtěl přispívat častěji, bude po domluvě možné využívat redakční systém na pozadí těchto stránek. Snažil jsem se jej vytvořit co možná uživatelsky nejpřátelštější.

Pozvánky

  Do pozvánky stačí uvést do mailu jednoduchý text. Uveďte - Místo akce, pořadatele, datum konání, náplň akce, vstupné, své celé jméno. Můžete také přiložit plakát - ve formátu *.pdf, *.jpg, *.doc ap. Budou-li uvedené informace na něm, nemusíte je vypisovat do mailu.

Galerie, Zprávy s fotografiemi

  Fotografie by měly být v určité minimální kvalitě, se zajímavým obsahem, to je samozřejmě subjektivní hodnocení. Max. rozlišení publikovaných fotografií je 800x800. Mail s fotografiemi by neměl být větší než 10 Mb. Posílejte max. 1 mail, máte-li toho více, uveďte to do něj a o pokračování případně požádáme.
Uveďte, zda dáváte svolení k dodatečné úpravě fotografií, či ne (tím je myšleno doostření fotek, úprava barev a velikosti a další běžné úpravy fotografií - tedy žádné fotomontáže). Nejste-li si něčím z výše uvedeného jisti (kvalitou, rozlišením, velikostí), pošlete prostě jednu či dvě vzorové fotografie.

Na spolupráci se těší - Vaše ČBA